Uléhejte s příjemnou únavou

Saunujte se Pod hvězdami

Prohřejte se do morku kostí a vyběhněte si ven pro chladivou úlevu. Vyhřátí a uvolnění relaxujte s výhledem na jezírko v provoněné místnosti. K dokonalému odpočinku nesmí nic chybět. Proto vám z baru přineseme cokoliv, na co si vzpomenete.

DETAIL

sfdsf
Prozkoumejte okolí

Po stopách neznámého génia

Věděli jste, že Lomnice u Tišnova není město, ale městys? Přesto tady najdete více památek než v leckterém větším městě. Třeba velkolepý barokní chrám, zámek, oranžérii, hrnčírnu anebo synagogu. Nejcennější ze všeho je ale okolní příroda protkaná malebnými stezkami. Jednu z nich tady vlastníma nohama prošlapal i Jára Cimrman!
Schválně, kdo má nejjemnější srst

Naše zvířátka si zamilujete

Kdy jste si naposledy pohladili ovečku nebo pochovali chundelatého králíka? I kontakt se zvířaty je výborný lék proti stresu. U nás si každý najde svého oblíbence. Na vedlejší louce se pasou koně a osli, nad penzionem poskakují kozy a na dvorku se choulí ovce a králíci. Kocour, co na vás zívne ode dveří, je všechny pečlivě hlídá.
sfdsf
Vydejte se za dobrodružstvím

Ráj pro cyklisty a objevitele

Milujete vyjížďky na kole nebo se rádi vydáváte na průzkumné túry? Okolí Tišnova se přímo hemží stezkami a trasami, které žádného objevitele nenechají sedět. Vydejte se třeba na pohádkový hrad Pernštejn nebo k pověstnému klášteru Brána nebes. Anebo probádejte půvabné zákruty kaňonu, které kolem našeho mlýna vymlel potok.
Užijte si pohodový večer

Zavzpomínejte u kulečníku

Představte si tichý, klidný večer, za okny černočernou tmu a na srdci žádné starosti. Co takhle zahrát si kulečník? Ve vyhřáté dřevěné místnosti a se skleničkou lahodného rumu v ruce. Nezáleží na tom, kolik vás přijede, u nás budete mít na hru vždy dokonalé soukromí.

Rezervace

Celé jméno:(*)
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Telefon:(*)
Please type your full name.

O jáké aktivity máte zájem? (*)
Neplatný vstup

Počet osob:(*)
Please type your full name.

Od:(*)

Neplatný vstup

Do:(*)

Neplatný vstup

Poznámka:
Neplatný vstup

sfdsf

 

Ceník  / Jídelní lístek  / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  +420 777 223 667