Uléhejte s příjemnou únavou

Saunujte se Pod hvězdami

Prohřejte se do morku kostí a vyběhněte si ven pro chladivou úlevu. Vyhřátí a uvolnění relaxujte s výhledem na jezírko v provoněné místnosti. K dokonalému odpočinku nesmí nic chybět. Proto vám z baru přineseme cokoliv, na co si vzpomenete.

DETAIL

sfdsf
Prozkoumejte okolí

Po stopách neznámého génia

Věděli jste, že Lomnice u Tišnova není město, ale městys? Přesto tady najdete více památek než v leckterém větším městě. Třeba velkolepý barokní chrám, zámek, oranžérii, hrnčírnu anebo synagogu. Nejcennější ze všeho je ale okolní příroda protkaná malebnými stezkami. Jednu z nich tady vlastníma nohama prošlapal i Jára Cimrman!

A jako bonus Moravský kras, Pernštejn, Porta Coeli, ....

A na dostřel golfový areál v Jinačovicích ...

DETAIL

schválně - kdo má nejjemnější srst

Naše zvířátka si zamilujete

Kdy jste si naposledy pohladili ovečku nebo pochovali černočerné kotě? Věděli jste, že kontakt se zvířaty je výborný lék proti stresu. U nás si každý najde svého oblíbence. Na vedlejší louce se pasou koně s oslíkama, nad penzionem se pase ovce a před domem dupou králíci. Kocour, co na vás zívne ode dveří, je všechny pečlivě hlídá.

sfdsf
užijte si pohodový večer

Zavzpomínejte u kulečníku

Představte si tichý, klidný večer, za okny černočernou tmu a na srdci žádné starosti. Co takhle zahrát si kulečník? Ve vyhřáté roubené místnosti, v dokonalém soukromí a se skleničkou lahodného rumu v ruce.

A pracovní schůzku si můžete zpříjemnit svou oblíbenou hudbou z naší bohaté CD fonotéky

DETAIL

sfdsf

 

Ceník  / Jídelní lístek  / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  +420 777 223 667