SKLENĚNÝ POKOJ

2 lůžkový

Cihlová zeď, hliněné omítky, přírodní dřevo, sklo a výhled na pasoucí se zvířata. Takové je naše apartmá. Dřevěná roubenka, která přiléhá k zadní části penzionu, je díky své poloze a samostatnému vchodu ideální pro všechny, kteří chtějí odpočívat v naprostém soukromí. Využijte přívětivý prostor k inspiraci, ohřejte se u kamen a poslechněte si svou oblíbenou hudbu. Zpříjemněte si večer u kulečníku.

Kromě pohodlného dvoulůžka a koupelny se sprchovým koutem najdete ve Skleněném apartmá také zázemí malé kuchyňky, ve kterém si kafíčko neboj čaj připravíte, kdykoli dostanete chuť.

Pokud byste u nás připojení k internetu přeci jen sháněli, máme ho k dispozici. K dokonalému odpočinku ale raději doporučujeme poslech hudby na našem přenosném audiosystému.

  • Cena pro 2 osoby 3480 Kč / noc
  • V ceně je zahrnuto ubytování, polopenze (bohatá snídaně, večeře) a možnost využití naší sauny / letního poležení s občerstvením 

Rezervace

Fotogalerie

 

Ceník  / Jídelní lístek  / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  +420 777 223 667