Markvart
okrový pokoj

Je to velmi světlý a prostorný tří- až čtyřlůžkový pokoj s 2 lůžkovým „doupětem“ pro děti.
Dvěma okny vyhlíží na jih směrem do údolí, jedním pak na zahrádku na západní straně.

Umístění pokoje

Je umístěn v 1. patře naproti vchodu. Vchází se do něj přes oddělující dveře, které má společné se Znatou (možno objednat společně - jako rodinný pokoj). Markvart je napravo. Dvěma okny vyhlíží na jih směrem do údolí, jedním pak na zahrádku na západní straně. Je to velmi světlý a prostorný pokoj.

Vybavení

Má zachovalou starou prkennou podlahu po které chodila ještě šlechta. Jako bývalý hostinský pokoj má malovaný strop, který postupně restaurujeme. Je vybaven stylovým nábytkem. Na stěně je i knihovnička pro případ, že manželka usne dříve "o). Pokoj je samozřejmě vybaven koupelnou se záchodem - s vyhřívanou podlahou a elektrickým sušákem na ručníky. Máte také svůj vlastní 120 l bojler. Okna jsou osazena dřevěnými žaluziemi. Na to abyste se zde cítili příjemně bude bdít mimo jiné i anděl strážný.

Uložíme Vás do peřin povlečených damaškem.

Polopenze

Snídaně

Snídaně

Po probuzení Vám rádi připravíme bohatou snídaní formou švédského stolu. Jsou k dispozici - velmi kvalitní uzeniny od firmy Steinhauser (turistický salám, zauzená šunka, královský bok), uzený a originál Eidam, jahodový a meruňkový džem, nugeta, med, tavený sýr, vánočka, džus. Na požádání pak müsli. K tomu všemu voňavé rohlíky a máslo.

Pokud si budete chtít "poležet" doneseme Vám snídani až do postele.

Snídaně se podávají od 9 hod.

Večeře

Večeře se podává v 18.30 hod.(pokud se nedomluvíme jinak). K jídlu dostanete např. řízek s bramborovou kaší, svíčkovou s knedlíkem, restované žampiony se smetanou s rýží, steaky s chlebem, uzené na moštu s kaší, knedlo-vepřo-zelo, rajská a knedlíkem nebo něco úpně jiného

Výhled z okna

Rezervace

Zaujal Vás náš pokoj Markvart?
Zarezervujte si pobyt on-line!

Ceník pokoje

1 940,- Kč
za noc včetně polopenze

Wi-Fi k dispozici   Tiskárna, skener a kopírka k dispozici
My status
TOPlist