Smil
oranžový pokoj

Velmi tichý dvojlůžkový (bez pelestí) pokoj s okny vyhlížejícími na svah s pasoucími se kozami.

Uvnitř pokoje je i dvoulůžkové "doupě" pro děti.

Umístění

Je umístěn v 1. patře na levé straně haly. Vchází se do něj přes oddělující dveře, které má společné se Kateřinou. Smil je naproti dveřím (možno objednat společně - jako rodinný pokoj). Má dvě okna vyhlížející na svah na severní straně pensionu. Je to velmi tichý pokoj.

Kapacita

Je to dvoulůžkový pokoj. Jako bonus je 1-2 lůžkové "doupě" pro děti. Pro letní dovolenou tedy může přijet pohodlně 3 členná rodina.

Vybavení

Má zachovalou starou prkennou podlahu po které chodila ještě šlechta. Je vybaven stylovým nábytkem. Na stěně jsou zarámované fotografie z okolí, které si můžete i koupit. Pokoj je samozřejmě vybaven koupelnou se záchodem - s vyhřívanou podlahou a elektrickým sušákem na ručníky. Máte také svůj vlastní 80 l bojler. Toto se dá v případě chladnějších dnů vyžádat. Okna jsou osazena dřevěnými žaluziemi. Na to abyste se zde cítili příjemně bude bdít mimo jiné i anděl strážný.

Uložíme Vás do peřin povlečených damaškem.

Polopenze

Snídaně

Snídaně

Po probuzení Vám rádi připravíme bohatou snídaní formou švédského stolu. Jsou k dispozici - velmi kvalitní uzeniny od firmy Steinhauser (turistický salám, zauzená šunka, královský bok), uzený a originál Eidam, jahodový a meruňkový džem, nugeta, med, tavený sýr, vánočka, džus. Na požádání pak müsli. K tomu všemu voňavé rohlíky a máslo.

Pokud si budete chtít "poležet" doneseme Vám snídani až do postele.

Snídaně se podávají od 9 hod.

Večeře

Večeře se podává v 18.30 hod.(pokud se nedomluvíme jinak). K jídlu dostanete např. řízek s bramborovou kaší, svíčkovou s knedlíkem, restované žampiony se smetanou s rýží, steaky s chlebem, uzené na moštu s kaší, knedlo-vepřo-zelo, rajská a knedlíkem nebo něco úpně jiného

Rezervace

Zaujal Vás náš pokoj Smil?
Zarezervujte si pobyt on-line!

Ceník pokoje

1 480,- Kč
za noc včetně polopenze

Wi-Fi k dispozici   Tiskárna, skener a kopírka k dispozici
My status
TOPlist