2 lůžkový pokoj

SKLENĚNÝ POKOJ

Vyberte si k odpočinku místo, na kterém energii přírody načerpáte přímo ze své postele. Jedno takové čeká u nás v našem apartmá. Obklopeni přirodními materiály (dřevem, hliněnými omítkami a cihlovým zdivem) s širokým výhledem do zahrady můžete relaxovat u kamen a užívat si dokonalé soukromí. Díky oddělenému vstupu tady totiž nebudete ničím rušeni.

DETAIL

SKLENĚNÉ APARTMÁ
4 lůžkový

Markvart okrový pokoj

Zapomeňte na starosti díky jedinečné atmosféře Okrového pokoje. Prostorný, světlý pokoj s výhledem do údolí přeje odpočinku za všech okolností. Stará prkenná podlaha, po které kdysi chodila šlechta, totiž ukrývá recept, jak o sebe nechat pečovat.

DETAIL

4 lůžkový

Kateřina modrý pokoj

Načerpejte energii v poklidném zázemí Modrého pokoje. Okna umístěná na jih nechávají sluneční paprsky, aby prosvětlily většinu vašeho dne a neustále vám udržovaly dobrou náladu. Útulný, světlý pokoj je dostatečně prostorný a pohodlný i pro čtyřčlennou rodinu.

DETAIL

sfdsf
2 lůžkový

Proček růžový pokoj

Ukryjte se k odpočinku do přívětivé náruče Růžového pokoje. V romantickém pokoji s výhledem na zahrádku a terasy za penzionem se lehce přenesete do venkovské pohádky. Vlastní předsíňka a vstup přímo z foyer vám zajistí, že v rozjímání nebudete ničím rušeni.

DETAIL

2 ůžkový

Znata hráškový pokoj

Relaxujte naplno. Hráškový pokoj je navržen tak, aby vám pomohl k naprostému uvolnění. Příjemná hrášková barva v kombinaci s krémovým nábytkem zklidňuje a nechává starosti plynout.

DETAIL

sfdsf
2 lůžkový

Smil oranžový pokoj

Rozjímejte v hřejivých barvách Oranžového pokoje. Velmi tichý pokoj s výhledem na svah, kde se spokojeně pasou kozy, poskytuje klidné útočiště všem, kteří si potřebují srovnat myšlenky a odpočinout si od každodenního shonu.

DETAIL

 

Ceník  / Jídelní lístek  / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  +420 777 223 667