Zažijte u nás nezapomenutelné chvíle

Jsme připraveni...

ROMANTICKÁ SVATBA NA VENKOVĚ

Není velkolepá svatba na zámku tak úplně váš styl? Víc než to, jak perfektní jste měli výzdobu, si hosté pamatují atmosféru, která na váš svatební den panovala. A pořádnou venkovskou veselku si stejně všichni užijí nejvíc! Nenechte se ovšem mýlit – náš penzion dokážeme proměnit v to nejromantičtější místo v širém okolí. Poctivá sezónní kuchyně a velký výběr nápojů vás pohladí po těle.

ŘEKNĚTE SI U NÁS SVÉ ANO

...máme krásný prostor pro svatby

NA ČERSTVÉM VZDUCHU TO LÉPE MYSLÍ

Přesvědčte se sami...

NA PORADU PRYČ Z RUTINY

Potřebujete pohnout s projektem, vytvořit firemní plán nebo jen změnit pracovní prostředí? Nová řešení nejrychleji objevíte, když získáte odstup. V klidném prostředí venkovské krajiny vás od soustředění nebude nic vyrušovat. Navíc spojíte příjemné s užitečným – větší motivaci určitě získáte, když se po odvedené práci odměníte třeba relaxem v sauně nebo partičkou kulečníku.

KURZY V POHODLÍ A SOUKROMÍ

Hledáte příjemný prostor pro kurz nebo seminář? Prostředí našeho penzionu slouží nejen k ubytování, ale je také místem pro vznik inspirace a nerušené vstřebání informací. S noclehem nebo bez? Na tom nezáleží. Zajímavé kurzy tady pořádáme i my ...

USPOŘÁDAT KURZ ANEBO SE HO ÚČASTNIT?

Pravidelně pořádáme zajímavá školení, ale prostor dáme i vám 🙂