Vaše zážitky

Sauna, bazén, kulečník, soukromé ležení a k tomu zpěv ptáků a vůně bylin. What else?

SAUNUJTE SE POD HVĚZDAMI

Prohřejte se do morku kostí a vyběhněte si ven pro chladivou úlevu. Vyhřátí a uvolnění relaxujte s výhledem na jezírko v provoněné místnosti. K dokonalému odpočinku nesmí nic chybět. Proto vám z baru přineseme cokoliv, na co si vzpomenete.

Uléhejte s příjemnou únavou

Odpočinková místnost u naší sauny

PROZKOUMEJTE OKOLÍ

Gotický hrad Pernštejn z poloviny 13. století

PO STOPÁCH NEZNÁMÉHO GÉNIA

Věděli jste, že Lomnice u Tišnova není město, ale městys? Přesto tady najdete více památek než v leckterém větším městě. Třeba velkolepý barokní chrám, zámek, oranžérii, hrnčírnu anebo synagogu. Nejcennější ze všeho je ale okolní příroda protkaná malebnými stezkami. Jednu z nich tady vlastníma nohama prošlapal i Jára Cimrman! A jako bonus Moravský kras, Pernštejn, Porta Coeli, .... A na dostřel golfový areál v Jinačovicích ...

NAŠE ZVÍŘÁTKA SI ZAMILUJETE 🙂

Kdy jste si naposledy pohladili ovečku nebo pochovali černočerné kotě? Věděli jste, že kontakt se zvířaty je výborný lék proti stresu. U nás si každý najde svého oblíbence. Na vedlejší louce se pasou koně s oslíkama, nad penzionem se pase ovce a před domem dupou králíci. Kocour, co na vás zívne ode dveří, je všechny pečlivě hlídá.

DOTEK PŘÍRODY

Všude, kam se podíváte...

ZAVZPOMÍNEJTE U KULEČNÍKU

Náš kulébr 🙂

ZAVZPOMÍNEJTE U KULEČNÍKU

Představte si tichý, klidný večer, za okny černočernou tmu a na srdci žádné starosti. Co takhle zahrát si kulečník? Ve vyhřáté roubené místnosti, v dokonalém soukromí a se skleničkou lahodného rumu v ruce. Pracovní schůzku si můžete zpříjemnit svou oblíbenou hudbou z naší bohaté CD fonotéky.

OSVĚŽUJÍCÍ BAZÉN A SOUKROMÉ POLEŽENÍ

V horkých letních dnech nebo po sauně jistě přivítáte osvěžení v našem bazénku. Po bazénu si můžete uklidnit myšlenky v lehátku, kam vám můžeme přinést čerstvou ovocnou šťávu nebo vychlazené pivo.

NÁŠ BAZÉN

S výhledem do přírody...