Naše pokoje

Konečně se v klidu vyspat, to je to oč tu běží ....

velkorysý DVOULŮŽKOVÝ POKOJ s krásným výhledem

SKLENĚNÝ POKOJ - Miese van der ROHE

Vyberte si k odpočinku místo, na kterém energii přírody načerpáte přímo ze své postele. Jedno takové čeká v našem apartmá. Obklopeni přirodními materiály (dřevem, hliněnými omítkami a cihlovým zdivem) s širokým výhledem do zahrady můžete relaxovat u kamen a užívat si dokonalé soukromí. Náš eukalypt spolu s ostatními rostlinami vám osvěží vzduch.

ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ s výhledem do údolí

HNĚDÝ POKOJ - Ernst WIESNER

Zapomeňte na starosti díky jedinečné atmosféře Hnědého pokoje. Prostorný, světlý pokoj s výhledem do údolí přeje odpočinku za všech okolností. Stará prkenná podlaha, po které kdysi chodila šlechta, totiž ukrývá recept, jak o sebe nechat pečovat.

ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ s výhledem do údolí

MODRÝ POKOJ - Jindřich KUMPOŠT

Načerpejte energii v poklidném zázemí Modrého pokoje. Okna umístěná na jih nechávají sluneční paprsky, aby prosvětlily většinu vašeho dne a neustále vám udržovaly dobrou náladu. Útulný, světlý pokoj je dostatečně prostorný a pohodlný i pro čtyřčlennou rodinu.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ s výhledem na zahrádku

RŮŽOVÝ POKOJ - Oto EISLER

Ukryjte se k odpočinku do přívětivé náruče Růžového pokoje. V romantickém pokoji s výhledem na zahrádku a terasy za penzionem se lehce přenesete do venkovské pohádky. Vlastní předsíňka a vstup přímo z foyer vám zajistí, že v rozjímání nebudete ničím rušeni.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ s výhledem do údolí

HRÁŠKOVÝ POKOJ - Oskar POŘÍSKA

Relaxujte naplno. Hráškový pokoj je navržen tak, aby vám pomohl k naprostému uvolnění. Příjemná hrášková barva v kombinaci s krémovým nábytkem zklidňuje a nechává starosti plynout.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ s výhledem na stráň

ORANŽOVÝ POKOJ - Bohuslav FUCHS

Rozjímejte v hřejivých barvách Oranžového pokoje. Velmi tichý pokoj s výhledem na svah, kde se spokojeně pasou kozy, poskytuje klidné útočiště všem, kteří si potřebují srovnat myšlenky a odpočinout si od každodenního shonu.